Catherine Arley

01. Hakkımızda

Catherine Arley, kendine değer veren, günün her anında iyi görünüp mutlu olmak isteyen kadınların kozmetik tercihlerinin başında gelir. 1980 yılında Alfar Kozmetik bünyesinde başlayan macerasına yeniliğin, farklılığın ve mükemmelliğe ulaşmanın arayışı ile devam eder.

Özellikle pudra seçiminde Türk kadınının vazgeçilmezlerinden biri olan Catherine Arley kısa zamanda, allıktan fondötene, fardan maskaraya, rujdan ojeye, her zevke ve ihtiyaca yönelik birbirinden farklı ürünü bulabileceğiniz bir marka haline gelir.

30+ Ülke

02. Misyonumuz

Türkiye’deki başarısını bir adım daha ileri götüren Catherine Arley bugün, başta Rusya, Ukrayna ve İtalya olmak üzere, Türki Cumhuriyetler, Arnavutluk, Makedonya, Bulgaristan, Gürcistan, Suudi Arabistan, Suriye, Irak ve İran gibi 30 ülkeye ihracat gerçekleştirmekte.

Bir klasik haline gelmiş pudraları, trend renklere sahip oje ve rujları, göz makyajının en yeni ürünleriyle, sadece güzelliği ortaya çıkaran ve onu koruyan bir anlayışla her kadının şık, baştan çıkarıcı, güçlü tarafını keşfetmesine yardımcı olur. Catherine Arley, kaliteli, ulaşılabilir ürünleri ve uygun fiyat politikasıyla sadece bir marka değil, keyifle ve güvenle yaşayacağınız bir ‘güzellik’ deneyimidir.