Beauty

3 adım da makyaj yaparak kusursuz görünmek mi? Bu yazı tam size göre!

Hızlı ilerleyen bir zaman dilimin de kolay tükettiğimiz durumlar var. Sürekli bir yere yetişme telaşımız, işlerimizden kalan zamanları değerlendirme çabamız bile bir çok şeye yetişemiyor olmamıza sebep değil mi?
Fakat maalesef iş ve sosyal hayatımız da makyajımızı yapmadan çıkmamız pekte mümkün olmuyor:) buyurun bu yazımızda 3 adım da fresh( sade ve ferah) bir görüntü nasıl oluşturabiliriz hep beraber okuyalım:) Sonra deneyelim ve video çekmeyi unutmayalım!
Her zaman savunduğumuz bir gerçek var ki cildinizi nemlendirmeden makyaj yapmaya asla başlamamalısınız.
Bu sebeple size şahane bir başlangıç sağlayacak olan Satin Primer Base ürünümüz ile başlıyoruuz! http://catherinearley.com/urun/satin-primer-make-up-base-2043/
Makyajın yüz de kalıp gibi gözükmemesi için seçilen fondöten ya da pudra seçimlerinin olabildiğince ince yapıda ve ten renginizden çok fazla bir ton farkını içermemelidir.
İnce yapılı fondöten; http://catherinearley.com/urun/velvety-effect-foundation-yuksek-kapaticili-fondoten-2012/
İnce yapılı pudra; http://catherinearley.com/urun/compact-powder-pudra-1113/
Bakışların önemini unutmuyoruz değil mi? Keskin ve farkındalık yaratmak için en iyi maskara linkini de aşağıya bırakıyoruz:)  Unutmayın ki ifade her şeydir!
http://catherinearley.com/urun/significant-volume-mascara-silicon-brush/
Ruj seçiminin öneminden biraz bahsetmek istiyoruz:)
Nude bir makyaj tercihlerinizde tek star kullanımı olarak ruj renginizi rahatlıkla canlı renkler seçebilirsiniz. Özellikle yaz aylarında şeftali tonları, kış aylarında ise toprak tonları kıyafetiniz ne renk olursa olsun rahatlıkla makyajınızı tamamlayacaktır.
Birbirinden çarpıcı renklere sahip ruj seçeneklerimiz için rujlarımızı incelemeyi unutmayın:)
Güzellikle kalın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir